Naprawa Komputerów, Serwis Komputerowy

Jesteś właścicielem komputera, który właśnie odmówił Ci posłuszeństwa i sprawia notoryczne problemy? A może chcesz kupić nowy komputera lub rozbudować stary i chciałbyś skorzystać z fachowej porady, co wybrać, żeby później móc cieszyć się sprawnym sprzętem w przystępnej cenie?

Jeżeli odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to zgłoś się do nas. My pomożemy Ci tanio, szybko i skutecznie zniwelować Twoje problemy. Wystarczy, że przyjedziesz do naszego serwisu, a nasi eksperci po dokonaniu ekspertyzy, powiedzą Ci, co dolega Twojemu sprzętowi, a następnie usuną usterkę, która była przyczyną nieprawidłowej pracy Twojego komputera. Zaufaj nam, a przekonamy Cię, że istnieje firma, która chce, aby jej Klienci byli nie tylko usatysfakcjonowani. Świadomość, że nasz Klient wychodzi od nas zadowolony jest dla nas najważniejsza.
Nasza oferta jest również skierowana do osób, które nie mogą sobie poradzić z instalacją lub wdrożeniem zarówno prostych, jak i złożonych programów do systemu komputerowego. Jesteśmy pewni, że nasi doświadczeni specjaliści poradzą sobie z każdym problemem.
Świadczymy usługi w zakresie instalacji:
Nasi fachowcy zajmą się również: doradztwem, konfiguracją sieci (WLAN, LAN), odzyskaniem utraconych danych, usunięciem wszelkiego rodzaju wirusów, a także programów szpiegujących.

Istnieje możliwość wykonania usługi w domu Klienta. .